fotograf Tomáš Hudolin

reference

reference

Ten strejda fotograf se mi moc líbil! Je šikovnej, hezky mě fotil... 😀
— Elenka Hošková
Poukaz na focení jsem dala mamce a babi k Vánocum (jo, Natuláčku.. občas s něčím Ježíškovi vypomůžem, aby stíhal😂) Obě focení nesnáší a tak se babi nenápadně vymluvila ten den, že peče beránka 😅 A mámě nic jinýho nezbýlo než jít... Ségra byla naštvaná, že nemůže na její milovaný koně... A já jsem byla naštvaná, že z dárku jsem nadšená jen já🤷‍♀️🤦‍♀️No a nakonec jsme si to všechny strašně moc užily a máme krásný nestrojený fotky a památku na celej život od skvělýho fotografa 👩‍❤️‍💋‍👩💕
— Andrea Tolmová
Oslovily nás ty krásné, upřímné a zajímavé fotografie plné citů. Tomáš trval na osobním setkání předem, kde jsme se poznali a vše naplánovali. Za pár dní nás čekala příjemná procházka lesem i spousta legrace na naší staré chalupě. Jeho lidský a trpělivý přístup k dospělým i dětem přispěl k tomu, že výsledkem jsou skvělé fotky, ze kterých sálá léto a rodinná pohoda
— Děkujeme a těšíme se zase příště! Z+D+A+E
Do kouta jsme dostali,
pořídit pár foto,
a tak jsme si říkali,
podmínky jsou toto:
žádný aťas, žádná retuš,
atmoška bez nudy,
je to jasný, jasná volba,
to dokáže Hudy. :-)
— Katka a Tomáš Přibáňovi
Všechny ty fotky mají přesně to, co jsme od toho čekali. Přesně nás to všechno vystihuje takový, jaký opravdu jsme a to jsme ještě u žádnýho fotografa neviděli ;)
— Zuzka a Adam Blahoušovi
Byli jsme naprosto spokojeni jak s tvým přístupem tak s finálními fotkami. Já osobně jsem si to maximálně užila a to i přes to, že se nerada fotím. Hrozně rádi se k těm fotkám vracíme a už se moc těšíme, až budou viset :)
— Eva a Mikeš
Svými fotkami už tři roky vyprávíš příběh mojí agentury Summit Leader. A stejně pořád žasnu, co dokážeš. Praštíš sebou i s kolem do borůvčí a vždycky jen vyhlížím, kde zase budeš viset a číhat na záběr. Tvé fotky žijí vlastním životem. Mají v sobě něco, co lidi vtáhne do děje. Ty totiž neděláš pouze fotky. Ale vytváříš umělecká díla. A jsem hrdý, že tvé dílo je neodmyslitelnou součástí značky Summit Leader.
— Honza Navrátil - Summit Leader
Tomáš má schopnost vidět věci kolem sebe trochu jinak než většina z nás. A díky tomuto daru pak vznikají úžasné fotky, které dokonale vystihují ten okamžik, to místo, tu atmosféru.
Měli jsme jasnou představu, co by fotky našeho penzionu měly vystihovat a Tomášovi se to dokonale povedlo. Druhé kolo bude následovat při focení interierů, už se moc těšíme.
— Martina a Radek Navrátilovi - pension Pod strání
Každá minuta s mým synkem je úchvatná a díky tobě má jeho fotografie doživotní záruku síly okamžiku a hřejivé krásy autentičnosti.
— Míša a Ondrášek Kubátovi