fotograf Tomáš Hudolin

ceník

Jak a za?

Mám rád jednoduché věci a proto i Vám to ulehčím. Nemusíte tu hledat x různých balíčků, mám tu pouze tenhle jeden.

 
 

JAK A ZA...?

2500 Kč

2-3 hodiny focení

10 mým stylem upravených fotografií v plné kvalitě

10 vytištěných fotografií ve formátu 13x19cm, ať máte taky něco doalba

150 Kč/ks za každou další upravenou fotografii nad rámec balíčku

 

Proč focení trvá 2-3 hodiny?

Doba je to samozřejmě pouze orientační. Mohl bych Vás nafotit i rychleji. Ale je vysledováno, že je lepší, strávit spolu nějaký ten čas a lépe se poznat, ať povolí ledy. Zvlášť pokud se běžně nefotíte;) Mně to nevadí, rád poznávám nové lidi, a Vy budete mít přirozenější fotky. Lépe si zvyknete na foťák a ideálně mě začnete ignorovat :) A nebojte, uteče to, že nebudete ani vědět ;)

Co na sebe?

Ať se nijak bláznivě nerozepisuju tady, vytvořil jsem a stále ještě vlastně tvořím takový soupis tipů zde.

V jaké formě obdržíme hotové fotografie?

Jakmile od Vás budu mít finální výběr, fotky projdou úpravou a zašlu Vám link na úschovnu k jejich stažení. V balíčku jsou fotografie v plné kvalitě a v kvalitě na web - pokud byste měli potřebu, pochlubit se :) Vytištěné fotografie mohu zaslat poštou nebo si je přijedete vyzvednout. Vždy je to o domluvě ;) Fotografie k tisku posílám v rámci většího balíku jednou měsíčně. Proto bych Vás požádal o trpělivost pokud se třeba fotíte začátkem měsíce. V případě že tak dlouho čekat nechcete, bude Vás to stát o 150Kč navíc za poštovné.

Dáváte k dispozici i nevybrané fotografie?

Chci pro Vás to nejlepší, proto ode mě dostanete pouze upravený finální výběr. Chcete-li fotografií víc, rád Vám je opět upravím, ať to nějak vypadá, viz ceník.

Budete naše fotografie zálohovat?

Vaše fotografie automaticky zálohuju pro případ nouze po dobu půl roku zdarma, včetně obnovení. Pokud nebude domluveno jinak, záloha se po uplynutí půl roku maže. V opačném případě je cena zálohy 500Kč na rok a za každé obnovení bude účtováno 500Kč.

Kdy fotky dostaneme?

Jakmile dofotíme, snažím se, poslat Vám prvotní výběr maximálně do 3 pracovních dnů. Jakmile Vy mi pošlete svůj finální výběr, snažím se ho zpracovat maximálně do 2 týdnů, pokud to dovolí situace. To co je mezi, záleží tedy na Vás a jak dlouho Vám bude selekce trvat. Ale doporučuju neotálet ;) Můžu už mít jinou práci třeba od klientů, kteří vybrali dřív.

Chcete nějakou zálohu před focením?

Zatím, ťuk ťuk na dřevo, jsem měl štěstí na lidi a vždy domluvené focení proběhlo. Když přišla nějaká ta rýmička, focení se prostě jen přeložilo. Dokud tedy nepotkám pár jedinců, kteří by prozatimní nastavení porušili, bude to bez zálohy. Věřím, že to tak vydrží ;)

Přijedete i k nám?

Samozřejmě, to není problém :) Nechám na Vašem zvážení, zda je lepší, abych přijel já za Vámi, pak ale přijedu za 7 Kč na km nebo zda Vy přijedete za mnou. Jinak Vy všichni s bydlištěm v Plzni nebo Klatovech, zkrátka v okruhu kolem 20km od Přeštic, cestovné řešit nemusíte ;)


 

Zajímá Vás něco víc?