fotograf Tomáš Hudolin

blog

Fotografie všeho co se jinam nevešlo a co zkřížilo cestu mně a mýmu jednookýmu parťákovi.

Povánoční fotopokec

Sepsat dotazy, vytisknout fotky nebo je nahrát na "flešku", vzít foťáky a dorazit. To je výzva pro všechny fotonadšence. Uděláme si společnou povánoční besídku. Sám sem zvědav, kolik se nás sejde, ať si tam nepromítam fotky sám sobě. Už je mam docela okoukaný. Řekněte i dalším lidem, co rádi fotí a okolí už se s nima dál o focení bavit nechce ;)

Stoly budou, židle budou, projektor taky bude, občerstvení ne :) Židlí bude 15, tak když nás bude málo, můžem si na ty zbylý dát třeba nohy. Takže pokud ještě nebudete mít po svátcích dost, vemte si svačinu na velkou přestávku. Ale nezaručuju jí.

No a co budem dělat? Nic složitýho. Prostě proberem, co vás u focení nebo postprodukce trápí nebo můžete dát ostatním nějakej dobrej tip, co jak nebo kde rádi fotíte. Veřim, že si to nějak sedne. Ale nechtěl bych prostě mluvit jenom já. Pokud budu mluvit, mějte se mnou strpení :) Nejsem vyloženě pedagogickej typ.

Akce by proběhla ve středu 28.12.2016 od 18:00 v prostoru Kulturního centra Přeštice v konferenčním sále. Vchod je z boční ulice za infocentrem přes takový plechový vrata (vedle je dětský bazar). A viděl bych to tak na 2-3 hodinky podle zájmu.

Za poskytnutí prostoru a projektoru bych chtěl poděkovat městu Přeštice, že mi v tomhle pilotním projektu vyšlo vstříc.

 

28. 12. 2016

18:00

konferenční sál KKC Přeštice

 

P.S. je to takovej muj dárek. Takže vstup zdarma.

pelmelTomas HudolinComment